خط و نشانMAJOR ترکیه برای قطعات بی کیفیت خودرو در بازار ایران

کارخانه MAJOR با چندین دهه تجربه در خصوص تولید سوپاپ، گیت سوپاپ و سیت سوپاپ یکی از معدود کارخانه های تولید‌کننده با سابقه و معتبر کشور ترکیه است.

این کارخانه بیش از 2500 مدل سوپاپ را برای استفاده در خودروهای سواری،سنگین، راهسازی و … تولید و عرضه می کند و با توجه به نوع وسیله نقلیه ( بنزینی،
دیزلی و گازی )، تولید قطعات مورد استفاده از موتور سیکلت تا کشتی های بزرگ در این کمپانی انجام می شود.
گیت سوپاپ های تولیدی این کارخانه نیز بیش از1800 مدل را شامل شده و بر اساس نوع مصرف در انواع برنجی، فولادی چدنی و آلیاژهای ویژه طراحی و ساخته می شوند.سیت سوپاپ های تولیدی این کارخانه هم بیش از 200 نمونه را در بر می گیرد و هرگونه نیاز مصرف کننده به این قطعات را مرتفع می سازد.
در رابطه با کیفیت بسیار بالای قطعات تولید شده کمپانی MAJOR ترکیه هم می توان گفت که در این خصوص شرکت MAJOR ترکیه برای تمامی قطعات تولیدی این کارخانه 2سال یا 200 هزار کیلومتر وارانتی را در نظر گرفته و این وارانتی را نیز در 120شعبه جهانی خود عرضه می کند که در همین رابطه هم بازرگانی نعمتی (PNC) نماینده انحصاری این شرکت در ایران و خاورمیانه اقدام به ارائه این وارانتی بین المللی در منطقه می کند.
به جز موارد یاد شده باید اذعان کرد که شرکت MAJOR ترکیه توانسته است استاندارد های سختگیرانه اتحادیه اروپا را نیز پاس کند و درهمین رابطه این شرکت موفق به دریافت گواهینامه های معتبرTES، CE و TUV اتحادیه اروپا شده است.

آنچه در ادامه خواهید خواند گفتگویی کوتاه با مهندس پرویز نعمتی مدیر عامل شرکت بازرگانی نعمتی ( PNC ) نماینده انحصاری محصولات MAJOR ترکیه در ایران و خاورمیانه است.
پرویز نعمتی مدیر عامل شرکت بازرگانی نعمتی (PNC)در حاشیه نهمین نمایشگاه بین المللی قطعات،و مجموعه های خودرو به تشریح فعالیت های مجموعه خود پرداخت. وی در خصوص سابقه کار در حوزه تامین و عرضه قطعات خودرو، به بیش از 42 سال تلاش بی وقفه و مستمر خود در این حوزه اشاره کرد. وی افزود حدود 33 سال است که در حوزه واردات و عرضه قطعات خودرو فعالیت داشته و بیش از 15 سال است که با برند MAJOR ترکیه همکاری مستمر داشته و خط مشی شرکت خود را بر اساس بالاترین کیفیت و تضمین خدمات ترسیم کرده و با کارنامه کاری درخشان خود در این سال ها، همچنان رضایت خریداران را اولویت کاری خود قرار می دهد.
پرویز نعمتی در ادامه گفتگوهای خود اشاره کرد از آنجایی که شرکت ما به کیفیت بسیار بالای قطعات برند MAJOR ترکیه اعتقاد دارد، در کنار گارانتی 2 ساله و یا200 هزار کیلومتری قطعات ارائه شده، در صورت خرابی قطعه و آسیب آن به بخش های دیگر موتور خودرو، ضمن تعویض قطعه معیوب بابت خسارت های وارد شده احتمالی به سایر قطعات و یا بخش های دیگر خودرو شرکت آنها به خریداران غرامت کامل را می پردازد. وی در خصوص انتخاب شرکت MAJOR ترکیه جهت همکاری نیز گفت این شرکت را به خاطرتولید با کیفیت قطعات و استفاده از برترین و به روز ترین تکنولوژی های روز دنیا جهت تولید، برگزیده است او در همین رابطه نیز اشاره کرد که نه تنها رعایت کلیه استاندارد های جهانی بلکه فراتز از آن شرکت MAJOR ترکیه همیشه کوشیده که کیفیت خود را حفظ و ارتقا دهد و هر گاه تکنولوژی جدیدی در زمینه ساخت سوپاپ، گیت سوپاپ و یا سیت سوپاپ درجهان ارائه شده شرکت MAJOR ترکیه جزو اولین شرکت هایی بوده که آن تکنولوژی را به کار گرفته است. او همچنین به کنترل کیفیت منظم و تست قطعات قبل از ارائه به بازار توسط این شرکت نیز اشاره کرد و بر تضمین صد در صدی و کیفیت دقت بر قطعات تولید شده این شرکت اشاره کرد. پرویز نعمتی مدیر عامل بازرگانی نعمتی در تکمیل صحبت های خود گفت که شرکت ما به عنوان نماینده انحصاری شرکت MAJOR ترکیه در ایران و خاورمیانه این را وظیفه خود می بیند که بطور مستمر بر کیفیت قطعات عرضه نظارت داشته باشد و باز خورد بازار را به شرکت مادر منتقل کنیم. وی در این خصوص نیز یاد آور شد شرکت ما فقط به عنوان فروشنده قطعات نبوده و خدمات پس از فروش را هم به دقت رصد می کنیم تا نقصی در کار نباشد. او در پایان نیز گفت به دلیل قیمت مناسب و کیفیت بی نظیر قطعات عرضه شده، رقیبی در بازار برای قطعات عرضه شده ما وجود ندارد و کیفیت بالای یاد شده نیز فقط در حرف نبوده و پس از 15 سال همکاری شرکت ما با طرف ترک این قضیه برای ما به اثبات رسیده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *