درباره ما

گروه بازرگانی نعمتی

شرکت بازرگانی نعمتی با تکیه بر فضل الهی در تاریخ ۱۳۶۰ در تهران تاسیس شد. این شرکت در ابتدای حضور خود در بازار ایران با اخذ نمایندگی از شرکت خودروسازی فیات توانست فاصله‌ای با رقبایش ایجاد کند. این شرکت ۲۸ سال در ایران یکی از بزرگترین پخش کنندگان لوازم یدکی خودروهای سواری فیات بود. اما متاسفانه به دلیل اتخاذ تحریم‌ها بر روی صنعت خودروسازی؛ فیات دیگر به ایران نیامد.

امروزه...

بازرگانی نعمتی این بار به سوی رنو موتورز فرانسه روی آورد و توانست یکی از بزرگترین پخش کنندگان لوازم یدکی خودروهای سواری رنوموتورز فرانسه در ایران شود. در حال حاضر با افتخار تمام، یکی از بزرگترین تامین کنندگان قطعات خودروهای سواری رنو موتورز فرانسه در ایران است.

l3logopnc

ویژگی‌های گروه بازرگانی نعمتی

ماموریت ما

ما سالیان است که به خودمان قول داده‌ایم دست از تلاش نکشیم و برای آینده‌ای بهتر تلاش کنیم. خط قرمز بازرگانی نعمتی واردات و فروش کالاهای بی‌کیفیت می‌باشد.

ارزش‌های ما

همواره برای شرکت ما نظر مشتریان بسیار اهمیت داشته و به همین منظور سالیانه یک فرم نظر سنجی از مشتریان وفادارمان اخذ می‌کنیم. که دقیقا از روی همین نظر سنجی‌ها است که می‌توانیم وضعیت خودمان را در بازار رقابتی قطعات یدکی خودرو ارتقا دهیم.

چشم انداز ما

قطعا برکسی پوشیده نیست که این موفقیت‌های روزافزون به دلیل تلاش‌های شبانه روزی کادر مجرب این شرکت می‌باشد. اصلی‌ترین ستون‌های بازرگانی نعمتی برروی صداقت، رضایت مشتری و کیفیت اجناس بنا شده است. این شرکت با دارا بودن چشم انداز‌های 15، 10 و 5 ساله برنامه‌های جدیدی برای آینده صنعت خودرو‌سازی ایران عزیزمان دارد. همچنین در این راستا موفق شدیم ۳ گواهینامه ایزوی بین المللی را کسب نماییم. 

تعهدات ما

آمار ما

+
تنوع محصولات
+
مشتری راضی
نمایندگی
+
سال تجربه